Loading...

Балуха перевели до загального бараку колонії

Балух вирішив тимчасово припинити голодування — Балуха перевели до загального бараку колонії
Балух вирішив тимчасово припинити голодування
Стан здоров’я Балуха прийнятний, заявив Ахтем Чийгоз


Ув’язненого в Керченській колонії №2 окупованого Криму українського активіста Володимира Балуха перевели з карантину в барак. Про це 7 листопада повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.


«Балуха з карантину перевели в загальний барак. Зараз інформації про загрозу його життю немає. Стан здоров’я прийнятний. Голодування поки не відновлював», — розповів він.


Раніше адвокат Дмитро Дінзе і архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент не змогли відвідати Балуха через те, що він перебував на карантині в Керченській колонії №2.


Раніше стало відомо, що Балух вирішив тимчасово припинити голодування. За даними Дінзе, у Балуха після більше 200 днів голодування є підозра на виразку або панкреатит.


Перед цим підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму частково пом’якшив вирок засудженому до 5 років колонії Володимиру Балуху, засудивши його до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4 тисяч гривень). Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ.


Джерело: Крим.Реалії


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/incidents/baluha-pereveli-do-zagalnogo-baraku-koloniji-542844.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP