Loading...

Коли найкраще приймати добавки з вітаміном D і чому взагалі варто це робитиВітамін D допомагає зберегти міцність кісток та зубів і має важливе значення для зміцнення загального здоров’я організму. Однак протягом зимових місяців величезна кількість людей страждає від його нестачі, яку можна компенсувати, приймаючи вітамінні добавки, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Об этом сообщает Политика 2.0


Особливо важливо додатково приймати вітамін D з вересня по квітень, коли шкіра не отримує достатньо сонячного світла для його вироблення. Це пов’язано зі зменшенням тривалості світлового дня.


Якщо ви вирішили почати прийом вітамінних добавок, то повинні знати і найкращий час для їх вживання.


За даними журналу Which? корисно приймати вітамін D під час їжі. Це жиророзчинний вітамін, тому він краще засвоюється, якщо вживати його разом з їжею.


Щодо дозування, фахівці радять усім вживати не менш, ніж 10 мкг вітаміну D з вересня по березень. Зараз це особливо важливо, адже встановлено, що у більшості людей, у яких розвинулись важкі симптоми коронавірусу, був дефіцит цієї поживної речовини. Але ви повинні стежити за тим, щоб отримувати достатньо вітаміну D навіть після того, як пандемія завершиться.


Для цього ви можете проводити більше часу на свіжому повітрі, адже наша шкіра може виробляти вітамін D3 під впливом сонячного світла.


Крім того, у вашому раціоні повинно бути більше жирної риби, грибів та яєць.


Не завжди можна зрозуміти, що ви страждаєте від дефіциту вітаміну D. Однією з найпоширеніших його ознак є постійна втома, але зустрічаються також скарги на біль у кістках, м’язові болі та перепади настрою.
Джерело статті: “https://wworld.com.ua/health/80020”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP