Loading...

Обама розкритикував гасло учасників руху Black Lives Matter

Обама вважає, що потрібно робити акцент на необхідності реформування поліції

Колишній президент США Барак Обама застеріг молодих активістів-демократів відмовитися від використання різких гасел у тому разі, якщо вони хочуть домогтися справжніх реформ у США. Про це повідомляє BBC із посиланням на виступ Обами під час одного з політичних шоу Good Luck America.

Об этом сообщает FIB

Ідеться про гасло "скасувати фінансування поліції", який використовували учасники руху Black Lives Matter ("Життя чорношкірих важливе").

Обама заявив, що якщо демократи хочуть реформувати систему правосуддя і зробити її неупередженою та справедливою, то використання суперечливих гасел на кшталт "скасуйте фінансування поліції" відразу ж позбавить їх великої аудиторії прихильників.

За його словами, потрібно робити акцент на необхідності реформування поліції, щоб та стала справедливішою щодо кожного, тоді армія прихильників зростатиме.

ВВС зазначає, що критика Обами викликала невдоволення у деяких "основних чорношкірих прогресивних демократів".

Гасло Defund the Police стало популярним під час масових протестів руху "Життя чорношкірих важливе", які почалися у США після загибелі афроамериканця Джорджа Флойда в Міннеаполісі.

Флойд помер 25 травня, невдовзі після жорсткого затримання поліцейськими, офіцер Дерек Шовін його душив, утримуючи ногу на шиї. Патрульні підозрювали Флойда в тому, що він розплатився підробленою 20-доларовою купюрою.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/obama-rozkritikuvav-gaslo-uchasnikiv-ruhu-black-lives-matter-1530326.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP