Loading...

Нафтогаз у грудні не буде змінювати ціни 


Ціни на газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» в грудні залишаться на рівні листопада.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

gaz

Про це повідомляють на сайті газопостачальної компанії.

В рамках тарифного плану «Місячний» кубометр природного газу коштуватиме 6,33 грн з ПДВ (без урахування вартості розподілу). Для тих, хто захоче підключити тарифний план «Річний» в грудні, можна буде зафіксувати ціну на рівні 6,45 грн/кубометр з ПДВ (без урахування вартості розподілу).

Як повідомляють у компанії, зберегти рівень цін на газ у грудні вдалося завдяки тому, що оптова ціна блакитного палива не змінилася.

За умовами тарифний план «Місячний» оплатити спожитий в грудні газ потрібно буде у січні. В рамках тарифного плану «Річний» ціна газу фіксується на 12 місяців. Тарифний план дозволяє запланувати обсяг газу на рік. Обраний об’єм споживання множиться на фіксовану ціну та ділиться на 12 місяців. Таким чином визначається розмір щомісячного платежу на рік.

Нагадаємо, з грудня подорожчає електрика для населення.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/61960-naftohaz-u-hrudni-ne-bude-zminiuvaty-tsiny”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP