Loading...

Обшуки в "Укрспецекспорті": СБУ розслідує справу через діяльність в інтересах однієї з країн Південної Азії

Україні завдано збитків на суму 100 млн доларів.

Об этом сообщает Компромат России

Служба безпеки України проводить обшуки в “Укрспецекспорті”, “Укроборонпромі” та одній з іноземних структур. Слідчі дії пов’язані з розслідуванням справи щодо діяльності посадовців в інтересах однієї з країн Південної Азії, що завдало Україні збитків на суму близько 100 млн доларів.

Про це пише “Фактор” з посиланням на СБУ.

“Процесуальні заходи здійснюються у рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України з метою документування фактів можливої причетності службових осіб до здійснення діяльності в інтересах однієї з країн Південної Азії на шкоду обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України”, – йдеться в заяві.

Представник спецекспортера штучно залучав посередницьку іноземну структуру, що призвело до втрати Україною ринків озброєння в окремих країнах азійського регіону, гальмуючи дію контрактів “Укрспецекспорту”, а також створюючи перешкоди для укладення нових зовнішньоекономічних контрактів.

За попередніми даними, Україні завдано збитків на суму близько 100 млн доларів.

Нагадаємо, раніше нардеп Олексій Гончарук заявив про проведення обшуків в “Укроборонпромі” та “Укрспецекспорті”. За його інформацією, обшуки були пов’язані зі списанням 152-мм самохідних гармат-гаубиць “ДАНА”.Джерело статті: “https://factor-news.info/obshuky-v-ukrspetseksporti-sbu-rozsliduye-spravu-cherez-diyalnist-v-interesah-odniyeyi-z-krayin-pivdennoyi-aziyi/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP