Loading...

Обшуки в Укроборонпромі - СБУ обшукує концерн та Укрспецекспорт через зовнішньоекономічні контракти

Служба безпеки України у четвер, 3 грудня, проводить обшуки у приміщеннях «Укроборонпрому» та компанії «Укрспецекспорт», яка входить до його складу.

Об этом сообщает Сергей Доренко

Про це повідомили у пресслужбі концерну.

«Обшуки проводяться на підставі ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва. Обшуки пов’язані з виконанням зовнішньоекономічних контрактів», — розповіли в «Укроборонпромі».

Водночас наголошується, що і концерн, і компанія працюють у штатному режимі.

Також зазначається, що «Укроборонпром» та «Укрспецекспорт» максимально сприяють правоохоронцям та надають усю інформацію та документи у межах ухвали суду.

  • 23 листопада «Укроборонпром» підписав меморандум із Національним антикорупційним бюро про протидію корупції.
  • 2 грудня уряд узгодив звільнення голови Херсонської ОДА Гусєва у звʼязку з переходом на керівну посаду в «Укроборонпром».
  • 3 грудня новопризначений керівник «Укроборонпрому» заявив, що концерн припинить своє існування у 2021 році. Замість нього буде створено холдинг «Оборонні системи України».


Джерело статті: “https://babel.ua/news/55655-sbu-provodit-obshuki-v-ukrboronpromi-ta-ukrspeceksporti”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP