Loading...

5 смертей за добу: 4 буковинців з COVID-19 та один із підозрою


За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано 5 летальних випадків. У 4 померлих COVID-19 підтверджено, 1 – із підозрою. Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків серед осіб, недужих на коронавірус – 662. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Об этом сообщает Преступная Россия

Із 25 лютого у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 11185 буковинців. У лікарнях області станом на 3 грудня 2020 року перебувають 729 людей. Із них у 542 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою. За минулу добу до лікарень госпіталізували 63 осіб.

У медичних закладах станом на 3 грудня лікують 102 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 76, на апаратах штучної вентиляції легень – 3. 343 пацієнтів у лікарнях Чернівецької області перебувають на кисневій терапії.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/5-smertey-za-dobu-4-bukovinciv-z-covid-19-ta-odin-iz-pidozroyu-399276”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP