Loading...

Місцеві мусульмани в шоці: У Польщі видали календар із "російським" Кримом та його мечетями (фото)

На сторінках чотирьох місяців у календарі хибно стверджується про нібито приналежність до країни-окупанта таких міст, як Бахчисарай, Сімферополь, Феодосія та Старий Крим.

Мусульманська релігійна асоціація в Польщі видала календар з мечетями тимчасово окупованого Криму, де півострів вказується як територія Російської Федерації. На цей факт звернув увагу на особистій сторінці у Facebook член виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар від Польщі Недім Усейнов, передають

Об этом сообщает Слон

Показово, що на сторінках чотирьох місяців у календарі хибно стверджується про нібито приналежність до країни-окупанта таких міст, як Бахчисарай, Сімферополь, Феодосія та Старий Крим.

"Щиро сподіваюсь, що це не комерційна акція, а дія необізнаного редактора, яку видавництво просто поспіхом пропустило. Тож, будь ласка, поясніть", – обурився Усейнов.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/mistsevi-musulmany-v-shotsi-u-polshchi-vydaly-kalendar-iz-rosiiskym-krymom-ta-ioho-mechetiamy-foto-354558.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP