Loading...

Рада може прийняти держбюджет-2021 наприкінці наступного тижня — Разумков

Верховна рада може прийняти державний бюджет на 2021 рік на позачерговому засіданні в кінці наступного тижня або наступного планарного тижня.

Об этом сообщает Компромат РУ

Про це заявив глава Верховної ради Дмитро Разумков в ефірі Свободи слова на ICTV.

Він зазначив, що зараз триває робота в комітетах.

«Я почув чітку позицію від усіх депутатських фракцій і груп, якщо буде згода голосувати, якщо ми будемо бачити розуміння, що державний бюджет на 2021 рік може бути прийнятий на наступному тижні (це десь приблизно у середу або четвер), то Парламент буде готовий зібратися на позачергове засідання», — сказав Разумков.

Глава ВР додав, що в іншому випадку держбюджет можуть розглянути на наступному пленарному тижні.

«Станом на сьогодні часу нам вистачає для того, щоб бюджет був прийнятий і щоб не заходити в так звану бюджетну новорічну ніч», — зазначив Разумков.

https://www.youtube.com/watch?v=FnvIzJ0y3r0

26 листопада Кабмін затвердив проєкт держбюджету на 2021 рік до другого читання. Дефіцит був зменшений з 6% ВВП до 5,47% ВВП (з 270 млрд грн в законопроєкті, поданому на перше читання, до 246,4 млрд грн). Доходи проєкту бюджету передбачені в сумі 1,092 трлн грн, видатки — 1,328 трлн₴

Редактор: Ірина Корнієнко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/biz/finance/derzhbyudzhet-2021-rada-mozhe-priynyati-zakonoproekt-na-nastupnomu-tizhni-novini-ukrajini-50127377.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP