Loading...

Пасок безпеки у таксі та пішоходи з світловідбивачами: які зміни внесли у Правила дорожнього руху


  • Наталія КОРПАН
  • 5
Пасок безпеки у таксі та пішоходи з світловідбивачами: які зміни внесли у Правила дорожнього руху
  • Нещодавно, 25 листопада, набули чинності зміни до Правил дорожнього руху в Україні, що стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів і пішоходів.
  • Розповідаємо, про паски безпеки, світловідбиваючі елементи та інші нововведення.

Про зміни до ПДР повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Об этом сообщает RuGate

«Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов’язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати», — пише Білошицький.

Нові зміни передбачають і виключення: не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо. Також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.

Згідно з оновленими ПДР забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.

Щодо велосипедистів, то їм тепер дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів. А пішоходи тепер обов’язково мають використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.

«У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи. Це зазначено в п.4.4 ПДР України», — пише Олексій Білошицький.

У коментарях під дописом Білошицького люди розділилися на дві частини: дехто — підтримує нові ПДР, а хтось — не розуміє, як деякі із нововведень будуть працювати.

«Штрафувати пішоходів за відсутність світловідбиваючих елементів не важка робота, а прохання надати перелік місць, де такі продаються: базари, магазини, авторинки. Вже не рік і не два сама шукаю такі в цілях власної безпеки, але результату нуль», — пишуть у коментарях.

Опитування

А що ви думаєте про зміни до правил дорожнього руху?


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/DTP/nabuli-chinnosti-zmini-do-pravil-dorozhnogo-ruhu-scho-zminitsya-dlya-v-11172327.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP