Loading...

Від Порошенка вимагають націоналізувати Roshen

"Від
Від Порошенка вимагають націоналізувати Roshen

На сайті президента України зареєстрована петиція з проханням видати Указ про націоналізацію корпорації Roshen і торгової марки Roshen – на думку автора, це забезпечить фінансову стабільнысть в державі.

"Корпорація "Рошен" є промисловим об’єктом стратегічного значення. Перебування корпорації в приватній власності завдає іміджевої шкоди Державі Україна перед міжнародною спільнотою та перешкоджає економічній співпраці з країнами Центральної та Західної Європи, Північної Америки, а також налагодження співпраці з Альянсом НАТО", – йдеться в поясненні.

Станом на 15:25 20 грудня петицію підтримали 863 людини. Для розгляду президентом необхідно зібрати не менше 25 тисяч підписів за 90 днів.


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP