Loading...

"Мур-мур, цілувати тебе хочу": Одруженого "слугу народу" впіймали в Раді за інтимним листуванням з коханкою (фото, відео)

Дівчина працює у фірмі, яка зареєстрована на дружину нардепа.

Народний депутат від партії "Слуга народу" Олег Семінський під час засідання Верховної Ради листувався з коханкою. Про це повідомляє TK Media, передають

Об этом сообщает База компромата

За даними видання дівчину, з якою він листувався, звуть Катерина Демченко, хоча в телефоні нардепа вона записана як "Черк Нат Сівер". Вона працює в компанії, записаної на його дружину, і числиться помічником нардепа.

Катерина Демченко в своєму акаунті в Facebook вказала, що працює в "Тойота Центр Чернiгiв Сiвер-Авто". Компанія з такою ж назвою вказана в декларації нардепа Семінського — "Автомобiльна компанiя Сiвер-Авто" і належить його дружині Бушай Тетяні.

"Мур мур, цілувати тебе хочу, як минулого разу", — пише Семінський.

"Мммм, закрила очі, згадуючи. Хочу тебе", — відповідає йому якась "Черк Нат Сівер".

Потім цей самий контакт телефонує нардепу в WhatsApp. Він скидає і передзвонює. Висвічується номер. За цим номером в Telegram знаходить контакт Катерини Демченко — фото у неї в Facebook, в Telegram і в телефоні нардепа під ім’ям "Черк Нат Сівер" збігаються.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/mur-mur-tsiluvaty-tebe-khochu-odruzhenoho-sluhu-narodu-vpiimaly-v-radi-za-intymnym-lystuvanniam-z-kokhankoiu-foto-video-354132.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP