Loading...

Долари та євро вже не актуальні: Один з найбільших багатіїв світу розчарований в традиційних грошах і витратив цілий статок на біткоїни

За повідомленням ЗМІ, він є єдиним мільярдером з Мексики, який, схоже, виграв від пандемії коронавірусу і економічної кризи, яка виникла в результаті.

Один з найбагатших людей світу Рікардо Салінас Плієго (за даними Forbes має статки у понад 12 млрд доларів) інвестував 10% свого ліквідного портфелю в біткоїни. Про це повідомляє видання Сryptodaily, передають .

Об этом сообщает Репортер

Напередодні цього рішення він поділився відео, на якому викидають величезні суми паперових грошей в сміття. Тим самим він показав як інфляція перетворює звичайні гроші в папір.

"Він є єдиним мільярдером з Мексики, який, схоже, виграв від пандемії коронавірусу і економічної кризи, яка виникла в результаті", – пише видання.

Останні кілька тижнів курс біткоїну впевнено зростає і вже подолав максимальну позначку за два роки. Одна з причин такого зростання: на тлі економічної кризи, падіння економік більшості країн інвестори намагаються врятувати свої гроші і вкладають їх в різні активи, в тому числі і в криптовалюту. Традиційно на першому місці за популярністю виявилася перша криптовалюта – біткоїн.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/dolary-ta-ievro-vzhe-ne-aktualni-odyn-z-naibilshykh-bahatiiv-svitu-rozcharovanyi-v-tradytsiinykh-hroshakh-i-vytratyv-tsilyi-statok-na-bitkoiny-354099.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP