Loading...

Сода, рак і підручник із хімії: у Шкарлета не бачать проблем, посилаються на лікаря, засудженого за вбивство пацієнта

Сода, рак і підручник із хімії: у Шкарлета не бачать проблем, посилаються на лікаря, засудженого за вбивство пацієнта

У відповідь на запит hromadske.ua Міносвіти заявило, що маячня про соду в підручнику з хімії для 9 класу сприятиме розвитку критичного мислення учнів, і не збирається відкликати гриф "рекомендовано Міністерством"

Об этом сообщает Москов постскриптум

За версією команди Шкарлета, сода не може запобігти онкологічним захворюванням, проте "у поєднанні з хіміотерапією може сповільнити його розвиток і запобігти розростанню в інші частини тіла". Крім того, пояснюють, що інформацію в підручнику подали не як основну, а як допоміжну з позначкою "Увага!" й із застереженням порадитися з лікарем. Навіщо тоді взагалі це писати?

Читайте також:

Також у відповідь на запит вмістилася практично сторіночка газети "Порадниця":

"Інформація про соду не є трендом нетрадиційної медицини. Сьогодні харчову соду використовують в офіційній народній медицині, косметології, кулінарії, хімічній, легкій і текстильній промисловості, металургії, сільському господарстві. Вона входить до складу багатьох аптечних препаратів, зокрема ліків проти кашлю, печії, гастриту. Розчин соди виводить з організму отруту й токсини, знімає набряк легенів, допомагає під час великої втрати крові людиною. Дослідження в медицині засвідчують, що сода інколи ефективніша за синтетичні ліки, оскільки вона входить до складу крові й у разі внутрішньовенного введення відновлює її нормальну структуру".

Безперечно, дуже традиційно, а головне, жодного джерела.

Далі МОН посилається на те, що Нобелівський лауреат у галузі фізіології та медицини Отто Варбурґ на початку XX століття довів, що однією із причин виникнення раку є "порушення засвоєння клітинами кисню через те саме закислення організму". Так, звичайна сода може зменшити вплив негативних факторів і відновити кислотно-лужний баланс, що "не дає розвиватися бактеріям, вірусам, грибкам і раковим клітинам", відповідають у запиті.

Читайте також:

Міністерство цитує також публікацію на дивному ресурсі UkrMedia, де згадано радянського лікаря Івана Неумивакіна — прихильника альтернативної та космічної медицини, та вказано, що вживання соди "вирішує багато різних проблем зі здоров’ям": "Обеззброює ракові клітини, полегшує лікування від алкогольної та наркотичної залежностей, вирішує проблеми зі серцевим ритмом, усуває непотрібні скупчення у суглобах і хрящах, поліпшує пам’ять та увагу, заповнює втрату рідини в організмі".

Крім Неумивакіна, у відповіді МОН згадують італійського лікаря Туліо Сімончіні, який "у своїй теорії стверджує, що рак — це грибкове захворювання, і для боротьби з ним не потрібно використовувати хіміотерапію". Що цікаво,
2006 року його позбавили ліцензії, але він продовжував практикувати у себе вдома: робив онкохворим ін’єкції соди замість хімієтерапії. У 2018-му Сімончіні засудили до п’яти з половиною років в’язниці за незумисне вбивство пацієнта.

Прошу тимчасового виконувача обов’язків міністра освіти особливу увагу звернути на останній факт.


Джерело статті: “https://gazetavv.com/news/ukraine/1606488743-soda-rak-i-pidruchnik-iz-himiyi-u-shkarleta-ne-bachat-problem-.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP