Loading...

Керівник ГУ Нацполіції Харківщини «засвітився» у брендовому одязі за майже сто п’ятдесят тисяч гривень – ЗМІ (фото, відео)

Чорний пуховик бренду «Enrico Mandelli» та шапка «Moncler» – так був одягнутий керівник поліції Харківщини Валерій Сокуренко у п’ятницю, 23 листопада.

Об этом сообщает Russiangate

Як пише Police Control Ukraine з посиланням на власне джерело, пуховик бренду «Enrico Mandelli» зі шкіри оленя та коміром з хутра нутрії з колекції «осінь-зима 2020-2021» коштує на сайті магазину «Symbol»154 684 грн (наразі на нього діє знижка 39% – 92 811 грн).

Шапка «Moncler» з колекції «осінь-зима 2020-2021» у цьому же магазині коштує 7 280₴

«Якщо зазначений одяг був придбаний не зі знижками, то відповідно вимог щодо подання повідомлення про зміни в майновому стані, згідно до частини другої статті 52 ЗУ «Про запобігання корупції», Сокуренко мав задекларувати отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2020 прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 2102,00₴ х 50 = 105100₴). Зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство», – йдеться у повідомленні.

Сам Валерій Сокуренко у коментарі «NewsRoom» розповів, що не платив з одяг такі кошти, а пуховик носить вже кілька років.

«Не знаю, з чого зроблена куртка, але я її купував точно не в цьому році, ношу вже кілька років в Харкові і буду далі ходити. Можна купити куртку по вартість автомобіля, але у мене таких курток немає. Весь мій одяг стільки не коштує», – каже він.Джерело статті: “http://advocat-cons.info/index.php?newsid=62708”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP