Loading...

Іран виділить 200 млн євро на компенсації за авіакатастрофу МАУІран має намір виділити 200 млн євро на виплату компенсацій за катастрофу літака “Міжнародних авіаліній України” в січні 2020 року. Гроші на це будуть закладені в державному бюджеті Ірану на наступний рік.

Об этом сообщает Редакция


Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на іранське “Радіо Свобода”.


Віце-президент Ірану з правових питань Лея Джонейді прокоментувала виділення цих коштів з Фонду національного розвитку Ірану.
“Врешті-решт всі установи використовують одні і ті ж ресурси”, – зазначила вона.


Видання зазначає, що її висловлювання прозвучали після публікації газети Shargh про те, що уряд Хасана Рухані включив новий пункт до законопроекту про бюджет на наступний рік. Цей пункт передбачає виділення 200 млн євро з Фонду національного розвитку на компенсації за катастрофу МАУ.


Також повідомляється, що третій раунд переговорів між Україною та Іраном призначено на 3 грудня.


Раніше Єнін заявив, що Іран готовий взяти на себе повноту відповідальності за збиття літака “МАУ”.


Джерело статті: “https://informator.press/iran-vydilyt-200-mln-ievro-na-kompensatsii-za-aviakatastrofu-mau/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP