Loading...

КСУ є інструментом геополітичного реваншу Медведчука

Обриси змови голови Конституційного Суду Тупицького, судді Вовка і проросійських сил з ОПЗЖ проступають усе яскравіше.

Об этом сообщает Компромат вики


У вівторок під посольством США в Києві відбулася акція за участю Іллі Киви й тітушок, які наділи маску Сороса і знущалися з дівчини в національному костюмі. Це дійство провели під гаслом "руки геть від Конституційного Суду!". Сама собою акція позбавлена сенсу – хіба що ОПЗЖ хотіла показати, що імітує діяльність в освоєнні бюджетів, які надходять від кумів Медведчука.


Але справжнім подарунком було побачити на акції депутатку від ОПЗЖ Антоніну Славіцьку. Це й був відсутній елемент у мозаїці останніх подій. Отже, стежте за ланцюжком чинників.


  1. Славіцька пов’язана з одіозним суддею Павлом Вовком близькими особистими стосунками. Також вона фігурантка справи НАБУ щодо Вовка і фігурантка розслідування НАЗК щодо конфлікту інтересів. Тобто Славіцька кровно зацікавлена в тому, щоб Вовк був безкарним.
  2. Славіцька була підписанткою і навіть доповідачкою у КС одіозних звернень ОПЗЖ, спрямованих проти антикорупційних органів.
  3. Славіцька бере участь у проросійському шабаші під посольством США.
  4. Славіцька є членкинею робочої групи спікера Разумкова щодо... виходу з конституційної кризи.


Запасаємося попкорном і чекаємо на "рішення" групи Разумкова. Тільки, боюся, їхня мета – просто затягувати час, давати Тупицькому й далі керувати КСУ і блокувати закон президента Зеленського про розпуск цього складу КСУ.


Саме КСУ є інструментом геополітичного реваншу Медведчука, і це повністю відповідає й інтересам його кумів.


Джерело: Сергій Лещенко / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/sergey-leshchenko/ksu-je-instrumentom-geopolitichnogo-revanshu-medvedchuka-1528921.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP