Loading...

Як Facebook, тільки краще. У США запустили «доброзичливу» соцмережа — Telepath

Як Facebook, тільки краще. У США запустили «доброзичливу» соцмережа — Telepath

Новий проект орієнтований на людей, утомлених від мови ненависті, до якого все частіше вдаються користувачі відомих соцмереж типу Facebook. Платформа об’єднає доброзичливих людей, які вміють і бажають вести себе в онлайні тактовно і чекають того ж від інших. Забезпечити прийнятну поведінку повинна посилена система модерації.

Об этом сообщает Редакция

Основне завдання модераторів — не допустити киберпереслідувань, доксингу (доксинг — коли цькування з онлайну переходить у реальне життя, — прим. ред.), агресивної поведінки, публікації матеріалів непристойного змісту (насильство, порно тощо).

Для того, щоб виявляти і карати баном порушників правил, дана соцмережа пропонує реєструватися під справжніми іменами. Що стосується ЗМІ, то їм буде присвоюватися рейтинг довіри — таким чином проект має намір уникнути постінгу і шерінгу фейкової інформації.

Telepath має тематичну структуру, як у Reddit, Snapchat механіку роботи, тільки тут повідомлення зникають не через добу, а через місяць. Є також і система хэштегів, завдяки яким можна підписатися на тематичні співтовариства і обговорювати там ті питання, які вас найбільше цікавлять.

Головне правило для всіх користувачів наступне: “Будьте добрими. Не будьте злими. Не нападайте на людей і не ображайте їх за те, що вони пишуть». Конструктор соцмережі пояснює, що, звичайно, можна сперечатися, критикувати, ставити провокаційні запитання, але не виходити за рамки пристойності. Для цього досить дотримуватися ввічливого тону і додати трохи гумору чи іронії.

Зареєструватися в Telepath можна за посиланням-запрошенням. На даний момент платформа налічує понад 3 тис. користувачів.

Як і на чому буде заробляти проект, поки неясно, але в 2020 році — точно не на рекламі. Поки що в розпорядженні команди гроші, отримані від інвесторів (суму тримають у секреті). Зазначимо, що соцмережі подібної спрямованості,— Secret, Yik Yak, Ello, — закрилися, так як не принесли інвесторам прибутку.

Нагадаємо: раніше ми повідомляли, що ЄС посилить умови роботи для Facebook, Google і подібних великих компаній.Джерело статті: “http://nashaversia.com.ua/materials/articles/Yak_Facebook_tilki_krashche_U_SShA_zapustili_dobrozichlivu_sotsmerezha_—_Telepath/52647”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP