Loading...

Китай успішно запустив ракету на Місяць (ВІДЕО)

Китай напередодні здійснив успішний запуск ракети-носія з апаратом Chang’e-5 на Місяць.

Об этом сообщает Компромат РУ

Про це передає з посиланням на CGTN.

Так, місія Chang’e-5 є останньою і найскладнішою з шести місій програми дослідження Місяця, розробленої китайськими вченими 20 років тому.

Основна її мета – збір зразків ґрунту з Місяця і їх подальша доставка на Землю. Якщо бути точнішим, місія повинна доставити з Місяця не менше 2 кілограмів каменів і грунту.

????Watch ‘s ambitious launch to the Moon!

The Chang’e-5 mission aims to conduct unmanned lunar sample collection and return to Earth. If successful, it will be the first time in over four decades that dirt from the has been returned to Earth.

— CGTN (@CGTNOfficial)Відзначається, що найбільша проблема у місії полягає в тому, щоб повернути зразки на Землю. Так, після того, як роботизований місячний посадковий модуль збере зразки, вони поміщаються в апарат, який запускається з поверхні Місяця і повинен зустрітися і зістикуватися з орбітальним апаратом, що вимагає дуже точного розрахунку часу. Якщо орбітальний апарат або апарат із зразками відхиляться на невелику відстань, вони пропустять стикування. Коли орбітальний апарат наблизиться до Землі, капсула зі зразками буде випущена і приземлиться в тому ж районі, де приземляються астронавти Шеньчжоу.

Нагадаємо, мнулого тижня компанія Ілона Маска SpaceX запустила на орбіту ракету-носій Falcon 9 з науковим океанографічним супутником Sentinel-6A Michael Freilich.

загрузка...

Джерело статті: “https://informator.press/kytay-uspishno-zapustyv-raketu-na-misiats-video/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP