Loading...

Коли Росія нападає, вона завжди програє,

"Коли
Коли Росія нападає, вона завжди програє, — Анастасія Приходько

Росія хоче показати все, на що вона здатна, але у неї це не виходить. Про це сказала популярна українська співачка Анастасія Приходько в інтерв’ю "5 каналу"

"Зараз ми бачимо, що Росія намагається показати свої сили в Алеппо, зараз окупований у нас Крим, Донецьк, Луганськ... Я знаю історично, що, коли Росія нападає, Росія завжди програє, так було і буде. Ми — сильна нація, ми віддамо все, навіть власне життя", — заявила артистка.

Приходько також нагадала, що в день народження Володимира Путіна вона йому побажала, щоб до нього прийшло багато гостей: матроси з підводного човна "Курськ", діти з бесланської школи, омські і псковскі десантники з безіменних могил на Донбасі.

"Ми ніколи не будемо братами. Я таке (війну на Донбасі, анексію Криму — ред.) не можу пробачити. Для мене немає такої країни. Все, що пов’язане з Росією, я перекреслила для себе раз і назавжди", — підкреслила співачка.


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP