Loading...

В РПЦ віщують Україні масову втечу громадян і припинення існування країниУ Російській Церкві коментують заяву президента України про те, що що російській армії і РПЦ нічого робити в Україні, і прогнозують масову еміграцію українців з країни.


Про це повідомляє “” з посиланням на ТАСС.


8 листопада голова Синодального відділу із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Московського Патріархату Володимир Легойда заявив, що не розуміє, про яку Церкву говорив президент України Петро Порошенко.


“Коли пан Порошенко каже, що Російській Православній Церкві нічого робити в Україні, він що має на увазі, кого? В Україні існує одна канонічна Православна Церква. І називається вона – Українська Православна Церква (МП, – ред.), її предстоятель, блаженнійший митрополит Онуфрій, її духовенство і миряни – це громадяни України. Український президент їх має на увазі, мільйони українських громадян?” – заявив Лейгода.


Крім того, неназване джерело в РПЦ повідомило агентству, що заяви глави української держави є дискримінацією за релігійною ознакою і можуть спровокувати масову еміграцію з країни.


“Переважна більшість кліриків, єпископату і мирян мають українське громадянство, і заява про їхнє видворення є нічим не прикритим закликом до грубої дискримінації людей за релігійною ознакою, що має отримати однозначну оцінку з боку світової спільноти. Думаю, що якщо всі громадяни України, які є прихожанами Української Православної Церкви (МП, – ред.), покинуть країну, послухавши заклик Порошенка, то Україна припинить своє існування, оскільки там просто не залишиться людей”, – сказало джерело.


Напомним, в “Борисполі” затримали священика з Афону з російським паспортом.


Джерело статті: “https://informator.news/v-rpts-vishchuiut-ukraini-masovu-vtechu-hromadian-i-prypynennia-isnuvannia-krainy/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP