Loading...

Вчені виявили в космосі гігантський ‘’фонтан’’: вражаюче фото

Астрономи виявили нову надмасивну чорну діру, що нагадує гігантський фонтан. Вона знаходиться в центрі галактики Abell 2597, а від Землі діру відокремлює мільярд світлових років.

Як пише Science Alert, діра формує собою замкнутий цикл, з якого весь час викидається і падає назад холодний молекулярний газ. Саме за це вчені і порівняли її з фонтаном.

"Можливо, це перша система, в якій ми знайшли чіткі докази як припливу холодного молекулярного газу в бік чорної діри, так і відтоку або підняття зі струменів, що запускаються чорною дірою", ‒ пояснив учений з Гарвардсько-Смітсонівського центру астрофізики Грант Тремблей.

Новини
Підпирав двері: в Мічигані знайшли дорогущий метеорит
Вчені виявили в космосі гігантський ‘’фонтан’’: вражаюче фото

sciencealert.com

Повідомляється також, що діра не продукує газ самостійно -‒ він притягується силою гравітації.

Як писав OBOZREVATEL, учені Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики з’ясували, що живі організми здатні розселитися по всьому Чумацькому Шляху за допомогою різних космічних об’єктів, включно з метеоритами, астероїдами і кометами.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/tech/vcheni-viyavili-v-kosmosi-gigantskij-fontan-vrazhayuche-foto.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP