Loading...

"Порошенко погрожує співгромадянам": Московський патріархат заявив про 20 мільйонів своїх прихильників в Україні

Керівник прес-служби УПЦ МП запевняє, нібито церква Московського патріархату "народилася в Києві", що само по собі звучить, як оксюморон.

В УПЦ МП готуються до "гонінь". Фото: ТАСС.

Керівник прес-служби УПЦ МП Василь Анісімов вважає, що в Україні від 17 до 20 мільйонів громадян належать до Московського патріархату. Про це він розповів в інтерв`ю ТАСС, передають .

Анісімов прокоментував слова президента України Петра Порошенка про те, що представникам Російської православної церкви потрібно покинути країну. "Абсурдно гнати церкву, яка народилася тут (в Києві — ред) тисячу років тому, сформувала нашу ментальність, наш народ. Я це все відношу до тотального невігластва", — обурився представник Московського патріархату.

Анісімов не виключив, що заява Порошенка про те, що РПЦ не місце в Україні, може нести під собою "якісь погрози". Але він впевнений, що вигнати УПЦ МП українській владі не вдасться через велику кількість прихильників.

"До УПЦ (Московського патріархату — ред.) відносять 17-20 млн населення. Як вони можуть всіх цих людей вигнати?", — зазначив Керівник прес-служби УПЦ МП. Він додав, що представники влади можуть "організувати гоніння, шельмування, чим вже займаються" стосовно представників Московського патріархату.Читайте також на сайті:

  • Не підпускають до душ захисників України: Представники Московського патріархату поскаржилися на Генштаб ЗСУ Не підпускають до душ захисників України: Представники Московського патріархату поскаржилися на Генштаб ЗСУ
  • "Хто не засуджує Путіна за агресію проти України, не може вважатися європейцем" — Туск у Фінляндії виступив проти політики РФ
  • Хіти тижня. Хіти тижня. "Шарий и его большая "высокодуховная" шведская семья", — Злий Одесит
  • Хіти тижня. Хіти тижня. "Против нас все силы ада, но мы с Богом": Намісник Києво-Печерської лаври у РФ запевнив у своїй вірності Московському патріархату


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/society/poroshenko-pohrozhuie-spivhromadianam-moskovskyi-patriarkhat-zaiavyv-pro-20-milioniv-svoikh-prykhylnykiv-v-ukraini-253970.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP