Loading...

Справу екс-начальника Харківського університету Повітряних сил перекваліфіковано з розкрадання на недбалість – адвокат

Алімпієв не визнає своєї провини

Кримінальне провадження щодо колишнього начальника Харківського національного університету Повітряних сил (ХНУПС) Збройних сил України Андрія Алімпієва перекваліфіковано зі статті про розкрадання коштів на статтю про службову недбалість. Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив його адвокат Максим Журавльов.

"Національне антикорупційне бюро під керівництвом САП, не виявивши жодної злочинної змови, жодної корупції, жодного умислу, жодної особистої зацікавленості, змінило підозру з ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна, умисний злочин в корисливих цілях) на ч. 2 ст. 367 (службова недбалість). Це ненавмисний злочин середньої тяжкості", – сказав Журавльов.

За словами юриста, зміна кваліфікації справи означає, що строки досудового слідства щодо нього минули.

Адвокат підкреслив, що його підзахисний не визнає своєї провини й у службовій недбалості.

"Якщо справу буде передано до суду, ми будемо домагатися виправдувального вироку, і я впевнений, що доб’ємося. Після чого будемо домагатися відновлення Андрія Миколайовича на посаді та компенсації йому моральної шкоди, а також притягнення до юридичної відповідальності тих, хто порушував закон під час проведення досудового слідства і під час затримання", – підкреслив Журавльов.

Алімпієва було затримано 17 листопада 2017 року, 20 листопада Дзержинський райсуд Харкова обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 1,5 млн₴

Начальник ХНУПС відмовився виходити із СІЗО під заставу, назвавши обвинувачення проти нього необґрунтованими. 18 січня 2018 року Алімпієв вийшов на волю, гроші на заставу зібрали його друзі і товариші по службі.

Генерал-майора обвинувачували в розтраті бюджетних коштів під час закупівлі пального для вишу.

Із лютого 2018 року в.о. начальника ХНУПС є Олександр Туринський.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-spravu-eks-nachalnika-harkivskogo-universitetu-povitrjanih-sil-perekvalifikovano-z-rozkradannja-na-halatnist-advokat-490229.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP