Loading...

Верховна Рада дала згоду на отримання мільярда євро кредиту від Євросоюзу


Депутати в цілому схвалили закон №0203 про ратифікацію угоди щодо отримання Україною кредиту від Європейського Союзу у сумі до одного мільярда євро. Відповідне рішення підтримали 242 народних обранці.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

Рада схвалила Закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором і кредитної угоди між Україною як позичальником, Національним банком України як фінансовим агентом позичальника та Європейським Союзом як кредитором.

Як зазначається у пояснювальній записці, набрання чинності міжнародними договорами України дозволить на умовах строковості та платності залучити додаткові фінансові ресурси Європейського Союзу у сумі до 1 мільярда євро для їх подальшого спрямування до державного бюджету.

В.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова додала, що ці гроші будуть отримані двома траншами.

За прогнозами Міністерства фінансів України ставка запозичення не перевищуватиме 2% річних. Також Україною мають бути профінансовані операційні витрати на надання кредитних ресурсів Європейською Комісією.

Нагадаймо, Мінсоцполітики розробило законопроект про вчасну виплату зарплат.


Джерело статті: “https://socportal.info/2018/11/08/verhovna_rada_dala_zgodu_na_otrimannja_miljarda_jevro_kreditu_vid_jevrosojuzu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP