Loading...

У Труби - труба: суд виніс рішення щодо люстрації директора ДБР

Окружний адміністративний суд Києва 8 листопада завершив розгляд справи №826/14960/18 про люстрацію директора Державного бюро розслідувань Романа Труби.

Як повідомляється в прес-службі відомства, йдеться про позов про визнання протиправної бездіяльності відповідачів у непроведенні якісної перевірки поширення вимог Закону України "Про очищення влади" щодо глави ДБР.

"За наслідком розгляду вказаної справи, судом було ухвалено рішення про часткове задоволення позовних вимог шляхом визнання протиправною бездіяльність Генеральної прокуратури України, яка полягає у непроведенні належним чином перевірки, щодо поширення ч. 3 статті 1 Закону України "Про очищення влади" на Романа Трубу", – сказано в повідомленні.

Новини
Вкрав 800 млн: суд ухвалив скандальне рішення щодо справи відомого бізнесмена

Також суд задовольнив вимоги щодо незвернення до Міністерства юстиції України про включення Труби до Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади".У свою чергу, джерело OBOZREVATEL повідомило, що директор ДБР потрапляє під люстрацію.

Роман Труба

Роман Труба

Нагадаймо, що позов проти Труби подав народний депутат від БПП Юрій Македон у серпні. Політик вимагав оскаржити призначення директора Державного бюро розслідувань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 16 серпня до роботи в ДБР приступили перші 42 переможці конкурсу на посади в центральному апараті відомства. Присягу держслужбовця у них прийняв директор відомства.

Що стосується 27 кандидатів, яких конкурсна комісія рекомендувала на керівні посади, то їх призначення він відхилив через безпідставне знищення результатів проходження поліграфа.

У вересні комітет із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності закликав перевірити законність діяльності Труби.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/u-trubi-truba-sud-vinis-rishennya-po-lyustratsii-direktora-dbr.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP