Loading...

В Україні зростають борги із зарплат: у "Слузі народу" назвали причину

В Україні борги із зарплат зростають в усіх сферах економіки, головною причиною цього явища є коронакриза.

Об этом сообщает PRO Компромат

Про це заявив народний депутат від фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев.

“Насправді заборгованість зростає зараз в усіх секторах економіки. Це пояснюється коронакризою, тією ситуацією, яка склалася. Якщо ви візьмете 2019 рік, то там порівняно невеликі суми заборгованості щодо невиплати зарплат, але коронакриза – ну це таке явище, яке впливає на всіх. Якщо приватне підприємство зачиняється, не працює, у нього немає грошей на виплати зарплати, то, напевно, мало що вдієш”, – сказав він.

Зазначимо, що, згідно з даними омбудсмена Людмили Денисової, заборгованість із зарплат в Україні зросла на 24% до 200 млн доларів.Джерело статті: “https://factor-news.info/v-ukrayini-zrostayut-borgy-iz-zarplat-u-sluzi-narodu-nazvaly-prychynu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP