Loading...

Держдума РФ ухвалила в першому читанні законопроект про заборону військовослужбовцям розміщувати інформацію в соцмережах

Військовослужбовці становлять особливий інтерес для спецслужб іноземних держав, уважають в уряді РФ

Державна дума 8 листопада ухвалила в першому читанні урядовий законопроект про заборону військовослужбовцям розміщувати в інтернеті інформацію про себе або інших військових, повідомляє прес-служба нижньої палати російського парламенту.

Мова йде про дані, які дають змогу викрити відомчу належність, інформацію про службову діяльність, про військові частини та підрозділи та про місце їх дислокації.

Необхідність ухвалення законопроекту в пояснювальній записці пояснюють тим, що "військовослужбовці становлять особливий інтерес для спеціальних служб окремих держав, терористичних та екстремістських організацій".

Водночас автори підкреслюють, що обмеження та відповідальність за їхні порушення поширюватимуться винятково на чинних військовослужбовців і не торкнуться тих, хто пішов зі служби.

Заборону має бути ухвалено у вигляді поправок до закону "Про статус військовослужбовця".

"Медуза" зазначала, що так міноборони РФ має намір унеможливити появу у ЗМІ інформації, яку відомство хотіло б приховати. Приміром, із 2014 року фотографії та статуси із соцмереж неодноразово розглядали як доказ участі російських військових у бойових діях на боці сепаратистів на сході України, хоча Росія досі заперечує це. Окрім того, за версією "Медузи", у міноборони РФ уважають, що після введення заборони громадськість буде менше знати про "нестатутні відносини в російській армії".

Із 2017 року російським військовим рекомендують узагалі не заводити акаунтів у соцмережах.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-derzhduma-rf-prijnjala-v-pershomu-chitanni-zakonoproekt-pro-zaboronu-vijskovosluzhbovtsjam-rozmishchuvati-informatsiju-v-sotsmerezhah-489576.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
крышует казино Магомед Гаджиев Юрий Моша. Все про США. Часть 4 «Прокурорская правда» нашла коррупционеров в министерствах - Владимир Токарев и Юрий Рельян Сороки и другие «дети Каменецкого» Слуцкий Днепр – уже не Нарик. Золотаревский Фото с «законниками» - вне закона. Роскомнадзор пытается скрыть связи Робсона с «ворами в законе» Директор Института судебных экспертиз Рувин пытался спасти Насирова ядерная триада России Гром-2019 Марионетка Косюка Юрий Власенко снова собрался в Раду Лох – не мамонт. Антон Яценко собирается обманывать украинцев еще десятки лет Андрей Довбенко и Ко? РЕГИСТРАЦИОННАЯ МАФИЯ В УКРАИНЕ Богатый чиновник Павел Ливинский Олег Аверьянов из ОПГ Европа вместо тюрьмы рвется в Парламент Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде угрожают судами СМИ за правду об их отношениях Кенес Ракишев решил разжечь гражданскую войну в Казахстане ради наживы Славія Как Кенес Ракишев переиграл воротил лондонского Сити Exodus HTC Нафтогазу и Приватбанку Удар по украинской коррупции: Виктор Медведчук объявит войну НБУ Кенес Ракишев и его PR-махинации Безопасный город для лохов. Банда пилит на видеокамерах Кенес Ракишев: рейдер под прикрытием ФСБ Братья Фистали нацелились на большой куш Криминально-армянская любовь ВВП
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP