Loading...

СБУ позбавлять нагляду за економічними злочинами – нардепПодатковий комітет Верховної Ради переглянув своє рішення щодо Бюро економічної безпеки в частині повноважень Служби безпеки України — економіку у СБУ повністю прибрали.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це повідомив у Facebook нардеп від "Голосу", перший заступник голови комітету Ярослав Железняк.


"Наш Комітет податкової та фінансової політики за моєю ініціативою переглянув своє рішення по Бюро економічної безпеки 3087-д в частині повноваження СБУ. Економіку у СБУ повністю прибрали!", — написав він.


Читайте також: Хто замінить податкову міліцію і кому це потрібно
Нагадаємо:


Як повідомляв нардеп Железняк, податковий комітет ВРУ на засіданні 28 вересня, розглядаючи законопроєкт про Бюро економічної безпеки до 2 читання, не зміг підтримати одну з головних вимог бізнесу — знизити вплив правоохоронних органів на бізнес.


Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт № 3087-д "Про Бюро економічної безпеки" — правоохоронний орган, який займатиметься кримінальними порушенням у сфері економіки та ліквідує податкову міліцію.


Також законопроєкт пропонує забрати в СБУ повноваження щодо розслідування економічної злочинності.


Законопроєкт передбачає перехідний період, щоб уникнути колапсу в системі: кримінальні провадження буде передано Генеральній прокуратурі, а потім до нового органу, який розпочне свою діяльність, коли в його штаті буде 30% працівників.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/10/30/666776/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP