Loading...

Блакитна повня на Геловін: онлайн трансляція

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада, коли в усьому світі відзначають Геловін, в небі можна спостерігати рідкісне небесне явище — блакитну повню.

Об этом сообщает Министерство правды


Онлайн-відеотрансляція ведеться на YouTube.Свою назву явище отримало завдяки англійському виразу "Once in a Blue Moon", який дослівно перекладається як "Одного разу при блакитному Місяці" — тобто вкрай рідко або ніколи.


Зазвичай в році буває 12 повеней. Але оскільки місячний цикл і календарний рік не синхронізовані, кожні 2,5 року на небі з’являється Голубая луна. Явище можна спостерігати в різних часових поясах. Наступного разу така повня в жовтні відбудеться в 2039, 2058, 2077 і 2096 роках.


Як повідомляв "Апостроф", 5 червня відбулася напівтіньове місячне затемнення, яке ще називають "полуничною" Місяцем.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-10-30/goluboe-polnolunie-na-hellouin-onlayn-translyatsiya/213246”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP