Loading...

Казус

1. Конституційний суд втілив мрію судді Вовка про владу над країною. Тобто вони ухвалюють все, що їм стукне в голову, але контролювати їхні статки не можна.

2. Ніяка РНБО, навіть Верховна Рада не можуть розпускати Конституційний суд. Термін повноважень суддів КС визначений Конституцією — 9 років. Ініціатива Зеленського — це руйнація правового поля.

Об этом сообщает Компромат РУ

Казус виник. Рішення КС порушує Конституцію. Але зробити з цим нічого не можна, бо рішення КС остаточне і оскарженню не підлягає.

Виникла нездоланна суперечність. Складається революційна ситуація. Як вона може бути вирішена — хто зна.

Юрій ЛУКАНОВ

Якось не мав часу і натхнення дивитись на е-декларацію представника бідних і нужденних у ВР Медведчука В.В., одного з тих, хто ініціював оцю всю історію з КСУ.

Доповідаю — у родини 19 автомобілів у родині (все якісь бездуховні фашистські майбахи, BMW і мерседеси і нуль "Лад" і "Москвічєй"), 45 дорогоцінних золото-брЫльянтових годинників (і жодного фірми "Полёт" чи якихось "Командирских") etc. Чомусь тов. Медведчук недолюблює інноваційні російські автомобілі і найточніші в світі годинники, на яких завжди 1937 рік.

Вахтанг КІПІАНІ


Джерело статті: “https://siver.com.ua/news/kazus/2020-10-30-27087”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP