Loading...

“Зараз не революція”, – Тупицький про мітинг під будівлею КСУ

Голова КСУ Олександр Тупицький прокоментував проведення біля будівлі Конституційного суду України мітингу проти його рішення щодо скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування. Як передає кореспондент , про це він заявив на брифінгу в Києві.

Об этом сообщает Компромат России

Sud
Фото: СтопКор

"Я просто прошу утриматися президента України від провокаторів, які є навколо нього і провокують його до таких дій. Чи буде у вівторок таке рішення парламенту (про розпуск складу Конституційного суду — УНІАН) чи не буде — історія поставить все це на свої місця. Зараз не революція", — заявив Тупицький.

Він відзначив, що «зібралася певна кількість людей біля суду. Я з повагою до них ставлюся — хтось розуміє, чому вони зібралися, хтось не розуміє. Ми це все вивчили. Це не Майдан і не революція, і не революційна ситуація. Ще класики говорили, що під час революційної ситуації, що вимагає суспільство — це і є закон. Тому що по-іншому не зупинити революцію».

Нагадаємо, сотні громадян зібралися в п’ятницю, 30 жовтня, під будівлею Конституційного суду. Протестувальники вимагали відставки суддів, причетних до скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

27 жовтня Конституційний суд за поданням 47 народних депутатів ухвалив рішення, яким скасував статтю 366-1 Кримінального кодексу, що передбачає відповідальність за недостовірне декларування.

Також КСУ визнав неконституційними положення законів про перевірку е-декларацій чиновників і скасував повноваження НАЗК з перевірки декларацій та виявлення конфлікту інтересів.

Конституційний суд своїм рішенням позбавив НАЗК доступу до держреєстрів, необхідних для проведення спецперевірок декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади. Без цієї перевірки жоден керівник державного органу не може бути офіційно призначений.

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону, яким пропонує припинити повноваження усього складу Конституційного суду.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, голова КСУ Тупицький заявив, що не піде на допит в ДБР.

Читати також:
Це штучний конфлікт, — голова КСУ просить зустрічі з Зеленським
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/zaraz-ne-revolyucziya-tupyczkyj-pro-mityng-pid-budivleyu-ksu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP