Loading...

"Робота потрібна всім". Ткаченко пояснив рішення виділити 100 млн грн із фонду боротьби з COVID-19 на серіали

Ткаченко: Популяризація ринку вітчизняного контенту особливо важлива для безпеки в інформаційному просторі

100 млн грн, які спрямували на зйомки патріотичних серіалів із фонду боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19, передбачали для цього з літа, ця сума входить до 1 млрд грн, які було закладено у фонд для підтримки сфери культури. Про це заявив міністр культури й інформаційної політики України Олександр Ткаченко у Facebook.

Об этом сообщает Компромат РУ

Він назвав таке рішення уряду важливим і повідомив, що невдовзі міністерство зможе почати конкурс для пошуку проєктів патріотичної спрямованості.

"Це спрощує телевізійникам роботу над проєктами за рахунок державного фінансування. Робота потрібна всім, а дуже складний час для кіноіндустрії нікуди не минув. Особливо для людей, які працюють у сфері та через довготривалу відсутність системних зйомок просто живуть у стані простою. Потрібно продовжувати розвивати український телевізійний продукт, залучаючи до цього талановитих митців. З українськими акторами та про українські наративи. Тримаємо це у фокусі, тому що популяризація ринку вітчизняного контенту особливо важлива для безпеки в інформаційному просторі", – заявив він.


https://www.facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua/posts/3563199023747674

28 жовтня Кабмін виділив із COVID-фонду 100 млн грн Міністерству культури й інформаційної політики, які витратять на створення серіалів. Кошти мають використати до кінця поточного року.

У квітні 2020 року Верховна Рада внесла зміни до держбюджету, якими схвалила створення фонду боротьби з коронавірусною інфекцією. Спочатку уряд пропонував закласти у фонд 97,1 млрд грн, але народні депутати не підтримали цієї ідеї, у підсумку ухвалили рішення зменшити розмір фонду до 64,7 млрд₴ Пізніше розмір фонду зріс до 66 млрд₴

Згідно з рішенням уряду, гроші з фонду спрямують на допомогу громадянам, зокрема похилого віку, у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України коронавірусу; на одноразову допомогу членам сімей працівників закладів охорони здоров’я, які померли від COVID-19; інші заходи, спрямовані на боротьбу зі спалахом інфекції.

Станом на 29 жовтня з фонду боротьби із COVID-19 витрачено понад 34 млрд грн, повідомило Міністерство фінансів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/robota-potribna-vsim-tkachenko-pojasniv-rishennja-vidiliti-100-mln-grn-z-fondu-borotbi-z-covid-19-na-seriali-1525187.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP