Loading...

Місцеві вибори в Україні - у Нікольському зникли списки виборців

У селищі Нікольське (Донецька область) після передачі документів зі сховища в територіальну виборчу комісію (ТВК) зникли списки виборців. Поліція почала розслідування.

Об этом сообщает Редакция

Про це повідомляє пресслужба поліції.

До правоохоронців звернувся голова ТВК. За його словами, втрату виявили при перевірці документації однієї з дільничних виборчих комісій. Зникли витяги, уточнені списки виборців і попередній список.

За фактом зникнення порушено кримінальну справу про підробку та розкрадання виборчої документації (ч. 3 ст. 158-3 КК). Стаття передбачає тюремний термін від 3 до 5 років.

  • Партія «Голос» вимагає від Васильківської міської територіальної виборчої комісії визнати вибори у Василькові недійсними через масштабні фальсифікації. Раніше про фальсифікацію у Василькові повідомляли і в «Слузі народу».
  • Керівниці фейкової виборчої комісії в селі Соснівка в Сумській області повідомили про підозру. Їй загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі. Там встигли проголосувати 379 осіб.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/53708-na-donbasi-v-nikolskomu-znikli-spiski-viborciv-policiya-pochala-rozsliduvannya”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP