Loading...

Студенти, які сплатили наперед гроші за проживання в гуртожиток, зможуть їх повернути, — Шкарлет

последние новости в Украине останні новини в Україні


У Міносвіти повідомили, як надійдуть з грошима, які студенти заплатили за гуртожиток, але тепер пішли на дистанційне навчання. За словами заявив в.о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета, дані кошти студентами втрачені не були.

Об этом сообщает Русский репортер

Про це чиновник повідомив в ефірі телеканалу "Наш". За його словами, з ректорами обмовлялося питання про повернення студентам грошей за нереалізоване проживання в студентських гуртожитках.

Як виявилося, гроші можна не тільки повернути, але і при цьому зберегти за собою місце, коли "очне" навчання знову стане актуальним. "Була рекомендація ректорам щодо повернення коштів тим студентам, які виїхали з гуртожитків з обов’язковим збереженням місця поселення і поверненням коштів за непрожитий в гуртожитку час", — сказав Шкарлет.

Також чиновник повідомив, що такий механізм також дозволить студенту ці гроші залишити на своєму "депозиті", щоб пустити їх у хід при продовженні проживання в гуртожитках. Для цього, повідомив Шкарлет, необхідно буде написати студенту відповідну заяву.

Також повідомлялося, що 27 жовтня відбулася онлайн-зустріч в.о. міністра освіти та науки України Сергія Шкарлета з директором Офісу Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Крістофом Кампом. Учасники обговорили впровадження багатомовної освіти в школах з навчанням мовами національних меншин.

Також повідомлялося, що Шкарлет попросив організувати на два тижні дистанційне навчання для дітей через зростання захворюваності COVID-19. Шкарлет переконаний, що"головне зараз – не допустити стрімкого поширення коронавірусу".Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/studenti-yaki-splatili-napered-groshi-za-prozhivannya-v-gurtozhitok-zmozhut-ikh”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP