Loading...

У МОН заявили, що Україна повністю готова до дистанційного навчання 

Т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що Україна тепер повністю готова до впровадження дистанційної навчання. Також він додав, що дистанційна освіта ніколи не зможе замінити формат живого спілкування.

Shkarlet
Фото: stu.cn.ua

Про це пише

Об этом сообщает Редакция

"Лунають закиди стосовно того, що Україна не готова до дистанційного навчання — це образа для більшості педагогічних працівників... Україна на сьогодні відносно готова до дистанційної форми освіти", — вказано у повідомленні.

Шкарлет підкреслив, що такий формат навчання ніколи не замінить реальне спілкування, яке є при очному навчанні.

"Завжди дистанційну освіту розглядали, як можливість здобування додаткових переваг. Але є той факт, що "червоний" рівень епідемічної небезпеки передбачає проведення виключно дистанційних занять", — зазначив очільник МОН.

Він додав, що організація освітнього процесу в дистанційному чи змішаному форматах в умовах пандемії потребує не лише коштів, а й значною мірою бажання і прагнення до змін, роботи та організації керівників закладів освіти.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на Житомирщині зайнято майже 90% усіх ліжок для хворих на COVID-19.

Читати також:
«Коридор» із спецпризначенців для комісії: під коледжем Піддубного чергові сутички (відео)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-mon-zayavyly-shho-ukrayina-povnistyu-gotova-do-dystanczijnogo-navchannya/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP