Loading...

Кличко може виграти у першому турі

Чинний мер Києва Віталій Кличко може здобути перемогу у виборах міського голови у першому турі. “Інтерфакс” з посиланням на джерело близьке до ТВК.

Об этом сообщает Устинов троллит
Джерело агентства в територіальній виборчій комісії стверджує, що Кличко, за оперативними даними, набирає близько 51% голосів після опрацювання 67% бюлетенів.


На другому місці знаходиться колишній регіонал та ексголова КМДА Олександр Попов, який балотується від “ОПЗЖ”. Він начебто набрав 9,4% голосів.
Третім йде представник “Голосу” Сергій Притула із результатом у 7,7%.


Що передувало: Мер Києва Віталій Кличко вважає, що виборці кандидата від ОПЗЖ ексочільника столиці Олександра Попова не знають про його діяльність за часів президентства Віктора Януковича.


Нагадаємо:


  • Згідно з екзит-полом служби “Рейтинг”, Віталій Кличко з великим відривом випередив своїх конкурентів на виборах мера столиці, але до перемоги в першому турі не дотягнув.
  • А от суперника Кличка, наразі ще не можна назвати остаточно, адже його переслідувачі йдуть один за одним і в межах похибки можуть помінятись місцями: Олександр Попов (“ОПЗЖ”) – 8,6%; Сергій Притула (“Голос”) – 8,3%; Ірина Верещук (“Слуга народу”) – 8%.


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/10/26/klichko-mozhe-vigrati-u-pershomu-turi/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP