Loading...

У ЦВК розповіли, що заважає швидкому підрахунку голосів на місцевих виборах


Центральна виборча комісія не публікує результати місцевих виборів, бо вони ще не встановлені, зараз триває прийняття документації у тервиборчкомах (ТВК).

Про це написала у Facebook секретар ЦВК Олена Гатаулліна, пише Главком.

«Як тільки ТВК встановлять результати, передадуть відомості до ЦВК по 200 постанові, тоді вони одразу з‘являться на сайті. Звинувачення ЦВК в приховуванні інформації, якої комісія немає, це абсурд, місцеві вибори проводять ТВК і саме вони володіють повним масивом інформації», – пояснила представниця ЦВК.

Вона додала, в силу того, що система «Вибори» до рівня ТВК не розгорнута, вони не мають фізичної можливості передавати таку інформацію в режимі реального часу «і ніколи не мали». Тому не варто плутати місцеві вибори з президентськими чи парламентськими.

«На національних виборах система «Вибори» є у ОВК (окружних виборчих комісіях, – ред.), коли вони приймають дільниці, вони одразу заносять дані до системи, там дані перевіряються і автоматично потрапляють на сервери ЦВК і в режимі реального часу відображаються для всіх бажаючих. У ТВК такої системи немає, вони приймають протоколи ДВК і їм фізично нічим передати відомості, хіба поштовими голубами», – резюмувала секретар ЦВК.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/571898-u-cvk-rozpovili-scho-zavazhae-shvidkomu-pidrahunku-golosiv-na-miscevih-viborah.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP