Loading...

Бойко заявив, що ОПЗЖ показала блискучий результат на місцевих виборах

Співголова політичної сили "Опозиційна платформа — За життя" Юрій Бойко подякував своїм прихильникам і привітав з блискучими показниками на місцевих виборах.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ


Як пише прес-служба політичної сили, до прихильників і партійців він звернувся під час брифінгу 26 жовтня.


"Я вдячний нашим партійцям і прихильникам, які підтримали нас і забезпечили блискучий результат на цих виборах", — сказав він.


Він зазначив, що в даний момент партія займає лідируючі позиції в 11 регіонах, а в шести областях партія на першому місці.


"Сьогодні я можу сказати з упевненістю, що ОПЗЖ посіла перше місце в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Одеській, Миколаївській областях, друге місце — в Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, третє — в Житомирській області. Також наше представництво буде в частини областей Західної України, що теж для нас важливо, оскільки ми не ділимо країну і вважаємо всіх українців рівними. ми будемо захищати всіх і будемо робити так, щоб усім громадянам України жилося легше", — уточнив він.


За словами Бойка, місцеві вибори є дуже важливими, так як місцеві депутати та мери завжди знаходяться ближче до людей.


"Тому дуже важливо, щоб були обрані гідні та професійні керівники. Сьогодні авторитет місцевої влади зростає, але разом з ним зростає і відповідальність — ті, кого оберуть, повинні виконати всі зобов’язання, взяті перед людьми", — завершив він.Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-10-26/boyko-zayavil-chto-opzj-pokazala-blestyaschiy-rezultat-na-mestnyih-vyiborah/213016”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP