Loading...

Померла найстаріший в Україні волонтер, яка допомагала пораненим бійцям ЗСУ

Пішла з життя Людмила Савченко — жінка, яка у віці під 90 років стала волонтером і допомагала українським бійцям.

Об этом сообщает Компромат


Про це в Facebook написала учасниця війни на Донбасі, офіцер морської піхоти ЗСУ Олена Білозерська."Сумна звістка — померла бабуся Люда, Людмила Савченко — мабуть, найстаріший в Україні волонтер. У віці під 90 вона варила супчики і годувала ними поранених в лікарні в Дніпрі, а також допомагала в пункті відпочинку для військових "Вокзал Дніпро", — йдеться в публікації.Білозерська додала, що Людмила Савченко пережила Голодомор, Другу світову, її сім’я була репресована. Будучи в похилому віці прагнула чим могла допомогти фронту, а сама не хотіла приймати допомогу і бути тягарем.
"Пам’ятаю, що вона мріяла побачити на власні очі фронт, але коли їй на знак подяки за все зроблене нею запропонували звозити її в "АТО", вона відмовилася, щоб не бути нікому тягарем ... Завжди хотіла допомагати сама, а коли стала відомою і небайдужі люди намагалися допомогти їй, відмовлялася, брала тільки те, що можна віднести солдатам", — пише Білозерська.
Як повідомляв "Апостроф", 7 червня, в Києві помер відомий волонтер Віталій Панич, він останнім часом свого життя перебував в реанімації на кисневій масці.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-10-25/umerla-stareyshiy-v-ukraine-volonter-kotoraya-pomogala-ranenyim-boytsam-vsu/212852”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP