Loading...

Королівський експерт розповів, що Кейт Міддлтон мала план на випадок розриву з принцом Вільямом

Довгостроковою та головною метою Міддлтон було привести принца до вівтаря.

У своїй новій книзі Битва братів королівський експерт Роберт Лейсі стверджує, що у Кейт Міддлтон був «запасний план» на випадок, якщо у неї не складуться стосунки з наслідним принцом. Майбутні герцог і герцогиня Кембриджські познайомилися, бувши студентами Сент-Ендрюського університету, нагадують

Об этом сообщает Дедал

У 2007 році принц Вільям розірвав стосунки з Кетрін телефоном, коли вона працювала асистентом в лондонському магазині одягу Jigsaw. За словами експерта, старший син принца Чарльза, якому в той час було 25 років, «не хотів поспішати зі шлюбом».

«Довгостроковою та головною метою Міддлтон було привести принца до вівтаря. Але вона придумала ще й свій незалежний кар’єрний шлях в якості маскування. Ця тактика допомогла б її особистому та публічному іміджу. Існувала ймовірність того, що її можуть знову кинути. І виглядати покинутою вона не хотіла», — передає слова Лейсі The Sun.

За 9 років шлюбу у Кейт Міддлтон та принца Вільяма народилося троє дітей — принц Джордж, принцеса Шарлотта та принц Луї.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/korolivskyi-ekspert-rozpoviv-shcho-keit-middlton-mala-plan-na-vypadok-rozryvu-z-pryntsom-viliamom-349788.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP