Loading...

Трагедія у селі Голодьки: спецкомісія з’ясовує, що призвело до смерті трьох людей


  • Марія ЛЄХОВА
  • 7
Трагедія у селі Голодьки: спецкомісія з’ясовує, що призвело до смерті трьох людей
  • Вранці область та Україну сколихнула сумна новина — у Хмільницькому районі знайшли тіла трьох людей. Загинув 75-річний чоловік та двоє маленьких дітей.
  • Попередні причини смерті — отруєння чадним газом. Чи це так, нині з’ясовує спецкомісія.

Про це у фейсбук пише «Вінницягаз».

Об этом сообщает Компромат

— За попередньою версією, причиною загибелі трьох осіб є отруєння чадним газом. Ймовірно, постраждалі використовували газову плиту для обігріву помешкання при закритих або несправних вентиляційних каналах. Проте остаточні висновки будуть відомі по завершенню розслідування, — зазначають у повідомленні. — Для вивчення причин нещасного випадку у с. Голодьки Хмільницького району Управлінням Держпраці у Вінницькій області створена спеціальна комісія. Наразі триває слідство.

У середу, 21 жовтня, у селі Голодьки Хмільницького району в приватному житловому будинку виявили трьох загиблих: пенсіонера та дітей 3 та 5 років. Також постраждала 71-річна жінка. Сталося усе серед білого дня, ознак пожежі в оселі не було.

— Слідчо-оперативною групою на місці події встановлено, що ймовірною причиною смерті пенсіонера та дітей є отруєння чадним газом, — кажуть у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — За попереднім висновком рятувальників, до таких тяжких наслідків призвело те, що люди опалювали будинок за допомогою газової плити.

Ми писали про нещастя у матеріалі: У Хмільницькому районі в оселі виявили три тіла. Серед померлих двоє дітей 3 та 5 років.

Тим часом, у сюжеті ТСН розповіли, що трагедія сталася вночі. Ніби родина поставила на газову плиту грітися воду і забула за неї. Коли усі спали, вода закипіла та загасила вогонь.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/tragediya-u-seli-golodki-spetskomisiya-zyasovue-scho-prizvelo-do-smert-11152646.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP