Loading...

Поліція перевіряє інформацію про ймовірне порушення виборчого процесу на Заставнівщині


Наразі слідчо-оперативна група Заставнівського відділення поліції здійснює перевірку інформації про порушення виборчого законодавства в селі Кадубівці.

Об этом сообщает FIB

Сьогодні, 24 жовтня, на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що у кандидата на посаду голови Кадубовецької ОТГ на виборчій дільниці є родичі, які здійснюють безпосередній вплив на виборчий процес.

На місці події співробітники Заставнівського відділення поліції з’ясували, що інформація, вказана в повідомленні, недостовірна. Про це інформує відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/policiya-pereviryae-informaciyu-pro-ymovirne-porushennya-viborchogo-procesu-na-zastavnivschini-397266”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP