Loading...

Експерт прокоментував будівництво Ківаловим елітного житла під виглядом гуртожитку

У ЗМІ повідомляють, що екс-нардеп Ківалов має намір забудувати прибережні схили в Одесі елітними триповерховими котеджами.

Об этом сообщает Расстрига


Дану інформацію прокоментував політичний експерт Кирило Сазонов, пише видання "Пора говорити".


На його переконання, єдина мета, з якою Ківалов намагається зберегти позиції в місті і провести в міськраду свою партію — "доступ до адміністративного ресурсу". Адже забудова схилів планується вже на початок 2021, а здійснити її "без адмінресурсу просто неможливо".


За словами Сазонова, триповерхові елітні котеджі вартістю від 500 тисяч доларів за документами — студентський гуртожиток, що має розташуватися на тій же території, де вже є його особисті апартаменти, в народі іменовані "Замок Гаррі Поттера".


"Лідеру Української морської партії, до скандалів, звичайно, не звикати. Але цей має всі шанси стати фінальною крапкою його політичної кар’єри. Тому що мова йде про забудову 6 га одеських схилів, а таке одесити не прощають", — написав експерт.Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/regional-policy/2020-10-23/ekspert-prokommentiroval-postroyku-kivalovyim-elitnogo-jilya-pod-vidom-obschejitiya/212714”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP