Loading...

Ми не зможемо відновити Донбас без вільної економічної зони — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вільна економічна зона на Донбасі приверне туди «великі гроші» і допоможе відновити його після окупації.

Об этом сообщает DEDAL

Про це він сказав в інтерв’ю українським телеканалам, яке транслює телеканал Україна.

Інтерв’ю Зеленського — онлайн-трансляція

Зеленський вважає, що вільна економічна зона — «важливий момент для закінчення війни» на Донбасі.

«У мене є відчуття, що туди прийдуть великі гроші, які зможуть зробити все, щоб Донбас зростав. І це буде великий вплив на людей, які живуть на тимчасово окупованих територіях. Вони будуть бачити, що жити у вільній Україні краще», — вважає Зеленський.

Читайте також:
  • Ідея про створення вільної економічної зони на Донбасі загрожує появою внутрішнього офшору — ексзаступник міністра економіки
  • Податкові преференції та страхування ризиків для інвесторів. Зеленський перерахував «особливі економічні умови» для Донбасу

Він додав, що створити на окупованій території вільну економічну зону неможливо — це станеться після деокупації і виведення військ. За його словами, питання вільної економічної зони буде стосуватися всієї території Донбасу.

«Я вважаю, ми не зможемо відновити (Донбас, — ред.) без вільної економічної зони».

13 жовтня Зеленський записав відеозвернення із закликом прийти на виборчі дільниці в день виборів 25 жовтня.

За його словами, цього дня, крім виборів, відбудеться всеукраїнське опитування виборців — українцям запропонують відповісти на п’ять запитань.

Читайте також:
Запитували — відповідаємо. Розбираємо п’ять запитань Зеленського: що відомо про ці теми та чому саме їх обрали на Банковій

Українців закликають відповісти:

1. Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?

2. Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?

3. Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?

4. Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу — щоб зменшити біль у важкохворих?

5. Чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?

У Комітеті виборців України заявили, що ініціатива президента суперечить Виборчого кодексу.

Фінансувати опитування буде партія Слуга народу. Вона укладе договір з соціологічною компанією. Там наголошують, що не витрачатимуть на ініціативу Зеленського гроші платників податків.

Редактор: Ніна Григорська

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/vilna-ekonomichna-zona-na-donbasi-zelenskiy-poyasniv-ideyu-novini-ukrajini-50119412.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP