Loading...

Голова Держгеокадастру про нормативно-грошову оцінку землі: Це "фейк", ніхто нічого не робивГолова Держгеокадастру Роман Лещенко заявив, що нормативно-грошову оцінку землі у 2018 році ніхто не проводив, за його словами, це була " ще одна фейкова історія, на якій вивели гроші".

Об этом сообщает Русский репортер


Про це він сказав в інтерв’ю ЕП.


"Окремо хочу сказати про нормативно-грошову оцінку землі, проведену за програмою земельної реформи у 2018 році. Хочу подякувати Арсену Борисовичу Авакову (міністр внутрішніх справ. – ЕП) та Антону Геращенку (заступник міністра внутрішніх справ. – ЕП), які посприяли проведенню обшуків в Інституті землеустрою та Інституті охорони ґрунтів.


Правоохоронці вивезли чотири буси документів, і Міністерство внутрішніх справ уже має підтвердження, що понад 190 млн грн державних коштів вивели через Інститут землеустрою", — розповів Лещенко.
"У 2018 році ніякого аналізу ґрунтів ніхто не проводив. Це була ще одна фейкова історія, на якій вивели гроші. Я розумію, що це вас шокує", — підкреслив він.


На питання, чи буде проводитись нормативно-грошова оцінка заново, голова Держгеокадастру відповів:


"Ми її оцінку уніфікуємо з МЕРТ у єдину систему координат, яка прив’язана до бонітету, ґрунтово-кліматичних змін. Зараз консультуємося з аграріями і до кінця року представимо нормативно-грошову оцінку, яка відповідає реаліям сьогодення, а не фейковим даним.


При цьому ми робимо відповідну постанову про нормативно-грошову оцінку. Але ви повинні розуміти, що та нормативно-грошова оцінка, за якою ми зараз живемо, це фейкова історія з кримінальним бекграундом з 2018 року".


Читайте детальніше: Як держава буде повертати назад 5 мільйонів га землі. Друга частина інтерв’ю з головою Держгеокадастру


"Країна фактично розграбована, землю вже поділили". Інтерв’ю з головою Держгеокадастру


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/10/21/666494/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP