Loading...

На Китай обрушилася нова проблема, на цей раз екологічна


Китай наздогнала нова екологічна проблема — країна повинна переробляти 26 мільйонів тонн викинутого одягу щорічно.

Об этом сообщает FIB

Однак це економічно невигідно, пише Bloomberg.

Китай виробляє більше п’яти мільярдів футболок в рік, мільйони тонн одягу викидаються кожен день. Велика частина — це масове виробництво, дешева і недовговічна одяг. На частку індустрії моди припадає близько 10 відсотків світових викидів вуглекислого газу, це більше, ніж від усіх авіа- і морських перевезень разом узятих.

За оцінками експертів, повторне використання кілограма одягу економить шість тисяч літрів води і 0,3 кілограма хімічних добрив. Однак проблема Китаю полягає в тому, що переробка одягу невигідна, а ношений одяг непопулярна навіть у відносно бідних регіонах.

Переважна більшість речей викидається в сміттєві баки, посилюючи екологічну проблему. Більшість з 654 гігантських смітників Китаю заповнюються з випередженням графіка. Найбільша звалище країни має розміри 100 футбольних полів, вона заповнилася на 25 років раніше, ніж планувалося. У 2018 році Китай скинув в свої прибережні води понад 200 мільйонів кубічних метрів відходів.


Джерело статті: “http://newformat.info/socium/na-kitaj-obrushilasya-nova-problema-na-cej-raz-ekologichna/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP