Loading...

Під Шевченківським судом сталися сутички після розгляду справи над Антоненком (відео)

Підтримати Антоненка, Кузьменка і Дугарь до будівлі суду прийшли активісти, друзі і знайомі підозрюваних — Під Шевченківським судом сталися сутички після розгляду справи над Антоненком (відео)
Підтримати Антоненка, Кузьменка і Дугарь до будівлі суду прийшли активісти, друзі і знайомі підозрюваних


Поліція заявила, що після оголошення вироку про продовження арешту Антоненку на виїзді з території суду з’явився автомобіль, що блокував виїзд

Об этом сообщает Компромат


У Шевченківському районному суді міста Києва 21 жовтня проходило засідання у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Після винесення вироку Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь під судом сталися сутички.


Відео сутичок оприлюднив у Facebook фотограф Ян Доброносов.
Зазначається, що підтримати Антоненка, Кузьменка і Дугарь до будівлі суду прийшли активісти, друзі і знайомі підозрюваних.


Після оголошення про продовження арешту Антоненку на виїзді з території суду з’явився автомобіль, який стояв на «аварійці». Правоохоронці стверджують, що він блокує виїзд службового транспорту. На вимогу поліції, власниця автомобіля відмовлялася його прибрати.


У зв’язку з цим правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 343 Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця Кримінального кодексу України.


Після цього під судом почалася підтасовка, де простраждали кілька журналістів.


Нагадаємо, сьогодні, 21 жовтня, Шевченківський районний суд залишив обвинуваченого у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка під вартою, іншу обвинувачену у справі — Юлію Кузьменко – під цілодобовим домашнім арештом, а також продовжив строк дії обов’язків ще одній обвинуваченій, Яні Дугарь, до 19 грудня.


Як повідомлялося, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві внаслідок вибуху автомобіля.


12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозр фігурантам справи. Слідство підозрює лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, медсестру парашутно-десантного батальйону Яну Дугарь та ветерана АТО Андрія Антоненка.


Читайте також:
  • «У невстановлений час, невстановленими особами…». Справа Шеремета: новий поворот
  • Адвокат подружжя Грищенків у «справі Шеремета»: Органи слідства приховують від нас будь-яку інформацію
  • «200 днів брехні»? Куди зайшло розслідування «справи Шеремета»
  • «Справа Шеремета». Жоден з 50 прокурорів не з’явився на останнє судове засідання


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/pid-shenvchenkivskim-sudom-stalisya-sutichki-pislya-rozglyadu-spravi-nad-antonenkom-video-712819.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP