Loading...

Всеукраїнське опитування Зеленського профінансує партія Слуга народу

Всеукраїнське опитування президента Володимира Зеленського профінансує його партія Слуга народу.

Об этом сообщает Компромат 2Як повідомили в прес-службі політичної сили, таке рішення було прийнято на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня.


«Чи законно це? Так. Слуга Народу не проводитиме дослідження власними силами, а укладе договір з компанією, яка проводить соціологічні опитування. Громадяни, які будуть проводити дослідження, будуть перебувати за межами виборчих дільниць. Фактично це загальноприйнятий у світі формат екзитполів», — пояснили там.


У партії заявили, що під час опитування не будуть використовувати партійну символіку.


«Не буде жодного заклику голосувати за „слуг народу“ або за окремих кандидатів на виборах. Члени партії, кандидати в депутати місцевих рад від партії і їх представники не будуть задіяні для проведення опитування і спілкування безпосередньо з громадянами в день проведення виборів», — відзначили там.


Читайте також:
Щирі наміри або політичний розрахунок: думки українців про всеукраїнське «опитування» Зеленського розділилися


У Слузі народу також пояснили, що всі витрати, пов’язані з опитуванням, відіб’ють у звіті партії, який подається в НАЗК.


«Мова не йде про гроші платників податків, оскільки в 2020 році партія Слуга народу відмовилася від державного фінансування і передала ці кошти на боротьбу з COVID-19», — резюмували в політичній силі.
Раніше повідомлялося, що Зеленський може профінансувати своє опитування сам.


13 жовтня Зеленський записав відеозвернення із закликом прийти на виборчі дільниці в день виборів 25 жовтня.


За його словами, в цей день, крім виборів, відбудеться всеукраїнське опитування виборців — українцям запропонують відповісти на п’ять питань.


Читайте також:
Запитували — відповідаємо. Розбираємо п’ять запитань Зеленського: що відомо про ці теми та чому саме їх обрали на Банковій


Українців закликають відповісти:


  1. Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?
  2. Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?
  3. Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?
  4. Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу — щоб зменшити біль у важких хворих?
  5. Чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?


Запитай президента: які питання є у киян до Зеленського?
https://www.youtube.com/embed/T9HqGBN-ogg


Редактор: Тетяна Габедава


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/5-pitan-zelenskogo-hto-profinansuye-vseukrajinske-opituvannya-50119081.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP