Loading...

Ломаченко приховував серйозні проблеми зі здоров’ям перед боєм з Лопесом

Український боксер Василь Ломаченко переніс операцію на плечі менш ніж через 48 годин після поразки від американця Теофімо Лопеса в чемпіонському бою.

Об этом сообщает Репортер


Про це повідомляє Boxing Scene.


Ломаченко відчував дискомфорт в правому плечі під час підготовки до бою з Лопесом. Українцю навіть довелося зробити знеболюючий укол перед боєм. Можливо, проблема з плечем і стала причиною того, що український боксер був дуже пасивний у першій половині бою з американцем.


"Коли Ломаченко приїхав з України на останні етапи підготовки до бою, у нього були проблеми з плечем. Виявилося, що він пошкодив манжету і сильно пошкодив кістку в місці прикріплення манжети до пліча. Це було приблизно за шість тижнів до бою. Він сказав, що може нормально тренуватися, але це завдавало йому біль під час бою", — сказав лікар Ніл Ель-Атраче, який оперував спортсмена.


Очікується, що Ломаченко відновиться до лютого 2021 року і зможе приступити до тренувань.


Нагадаємо, що бій Ломаченко — Лопес тривав усі 12 раундів і завершився перемогою американця одноголосним рішенням суддів. Українець втратив всі належні йому чемпіонські титули.


Раніше повідомлялося, що менеджер Ломаченко розкритикував суддівство в бою з Лопесом.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2020-10-21/lomachenko-skryival-sereznyie-problemyi-so-zdorovem-pered-boem-s-lopesom/212454”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP